Francuskojęzyczna multidyscyplinarna kancelaria prawna w centrum Warszawy

Nasza Kancelaria oferuje Klientom, dzięki naszemu zespołowi adwokatów i radców prawnych, szeroki zakres pomocy prawnej, od prostych konsultacji, aż do reprezentowania Klientów w postępowaniach sądowych. Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres kompetencji, przy zachowaniu ludzkiego wymiaru świadczenia usług, co pozwala nam świadczyć usługi spersonalizowane, „blisko” naszych Klientów i pozostałych stron.

Nasi prawnicy posiadają duże doświadczenie w wielu dziedzinach prawa, specjalizują się i świadczą pomoc prawną w szczególności w zakresie prawa gospodarczego, prawa spółek, prawa handlowego, prawa nieruchomości (w tym w transakcjach zakupu / sprzedaży nieruchomości we Francji i w Polsce oraz w doradztwie przy złożonych umowach najmu), prawa cywilnego, transakcji fuzji i przejęć (M&A), Private Equity i Venture Capital, prawa europejskiego i prawa rodzinnego. Doradzamy również założycielom firm oraz inwestorom w procesach inwestycyjnych.

Usługi świadczymy w języku francuskim, polskim i angielskim.

Działalność naszej Kancelarii jest silnie zakorzeniona na rynku polskim, posiadamy również szczególne relacje z wieloma partnerami i doradcami zewnętrznymi w Polsce i za granicą.

Kancelaria działa i reprezentuje Klientów na terenie całej Polski, w tym w sprawach sądowych, karnych i administracyjnych.

Doradzamy w najbardziej skomplikowanych sprawach, wykazując się wiedzą fachową, niezawodnością i kreatywnym podejściem, w razie potrzeby organizując multidyscyplinarne zespoły eksperckie.